FPPM-345

Przenośny miernik PON Fibrain FPPM służy do pomiaru mocy optycznej w aktywnych sieciach FTTx/PON, gdzie protokołem transmisji jest GPON/GEPON, opcjonalnie wraz z sygnałem CATV 1550 nm. W przeciwieństwie do standardowych mierników mocy, miernik PON Fibrain FPPM-345 posiada wbudowane filtry 1310,1490 i 1550 nm, które pozwalają na jednoczesny pomiar mocy na 3 długościach fali oraz pracuje w trybie transparentnym (tj. nie zatrzymuje transmisji optycznej i włączany jest szeregowo w łącze), co umożliwia pomiar w obydwu kierunkach jednocześnie.

Miernik FPPM-345 działa w trybie "burst mode" (szczelinowym), dzięki czemu wiarygodnie mierzy krótkie paczki bitów, nadawane przez końcówki abonenckie GPON/GEPON w przyporządkowanych im szczelinach czasowych. Oprócz trybu "burst mode", miernik FPPM-345 może również pracować w trybie CW (fali ciągłej). Unikalnymi cechami miernika FPPM-345 są rozbudowany software, możliwość ustawiania przez operatora progów alarmowych i duża pojemność pamięci wraz z portem USB.

 

 

Zdjęcia
Cechy
  • Automatycznie identyfikuje i mierzy długości fali 1310, 1490 i 1550 nm,
  • Wbudowane filtry optyczne o wysokiej izolacji,
  • Praca w trybie przezroczystym - umożliwia pomiar działającej sieci,
  • Praca w trybie szczelinowym (burst mode) - umożliwia dokładny pomiar fali 1310 nm w sieci PON,
  • Praca w trybie fali ciągłej (CW),
  • Możliwość wykonywania pomiarów dwukierunkowych,
  • Możliwość ustawienia progów ostrzegawczych,
  • Duży zakres dynamiczny,
  • Możliwość zapisu wyników i ich transferu do komputera,
  • Wbudowane akumulatorki, ładowarka w zestawie,
  • Gumowa osłona zabezpieczająca,
  • Kolorowy podświetlany ekran LCD 2.8",
  • Niski pobór energii, długi czas pracy na baterii.
Dane techniczne

 

×

Pliki cookies w naszym serwisie.

Informacji zarejestrowanych w plikach "cookies" używamy m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli pozostawisz te ustawienia bez zmian pliki cookies zostaną zapisane w pamięci urządzenia. Zmiana ustawień plików "cookies" może ograniczyć funkcjonalność serwisu. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.