FLTS-750

Fibrain FLTS-750 to przenośny zestaw pomiarowy, służący do pomiaru tłumienności łącz światłowodowych metodą transmisyjną, wymienianą jako preferowana metoda pomiaru tłumienia m.in. przez normy PN/IEC ISO 14763-3 i PN-EN 61280-4-2. FLTS-750 integruje w jednej poręcznej obudowie stabilne jednomodowe źródło światła 1310/1550 nm i miernik mocy kalibrowany dla sześciu długości fali (jednomodowych 1310/1490/1550/1625 nm i wielomodowych 850/1300 nm). Dzięki automatycznemu wykrywaniu odbieranej długości fali, dwukierunkowe pomiary tłumienia w obydwu oknach transmisyjnych są bardzo szybkie i wygodne. Detektor o dużej powierzchni gwaratuje stabilne i powtarzalne pomiary, niezależnie od rodzaju złącza (UPC lub APC). Duży podświetlany wyświetlacz zapewnia doskonałą widoczność w każdych warunkach. Wbudowane akumulatorki obniżają koszty eksploatacji i gwarantują długi czas pracy w terenie. Pamięć o dużej pojemności wraz z portem komunikacji USB pozwalają na archiwizowanie i obróbkę danych.

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia
Cechy
  • Zintegrowany miernik mocy i źródło światła,
  • Automatyczne wykrywanie odbieranej długości fali,
  • Stabilne źródło światła SM 1310/1550 nm,
  • Detektor wielopowierzchniowy - kompatybilny ze złączami APC,
  • Miernik mocy skalibrowany dla 6 długości fali,
  • Pomiar w wielkościach bezwzględnych (dBm, mW) i względnych (dB),
  • Duży zakres dynamiczny,
  • Cztery adaptery w zestawie (SC, FC, ST, 2.5 mm uniwersalny),
  • Wbudowane akumulatorki, ładowarka w zestawie,
  • Gumowa osłona zabezpieczająca oraz ochronna torba transportowa,
  • Możliwość zapisu wyników i ich transferu do komputera,
  • Duży, wygodny ekran LCD,
  • Funkcja automatycznego wyłączania, wskaźnik niskiego poziomu napięcia,
  • Niski pobór energii, długi czas pracy na baterii.
Dane techniczne

 

 

 

Akcesoria dodatkowe
  • Moduły w wersji spawanej PS-01-xx
  • Moduły Direct Split pod rozwiązania MTP®/MPO PS-M1-xx
  • Zaślepki nieużywanych slotów ramy PS-00
×

Pliki cookies w naszym serwisie.

Informacji zarejestrowanych w plikach "cookies" używamy m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli pozostawisz te ustawienia bez zmian pliki cookies zostaną zapisane w pamięci urządzenia. Zmiana ustawień plików "cookies" może ograniczyć funkcjonalność serwisu. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.